Home 2015 2015 Adománygyűjtés Karácsony

2015 Adománygyűjtés Karácsony

by admin
0 comment

Adventi adománygyűjtés és ajándékosztás 2015

Alapítványunk  immár negyedik alkalommal küldött adományokat a kárpátaljai Kígyós  / kis , magyar falu /  ovodájának és iskolájának. A felnőtt ruhákat a falu szegény sorsú lakosai kapták.

Az alábbi levelet kapta Alapítványunk  az iskola Igazgatójától.

Tisztelt  Ilona !

Nagy örömmel értesítem Önt, hogy az ajándékcsomagok  hátrányos helyzetű gyerekek számára érkeztek akiknek szebbé varázsolták az ünnepet. Részesültek belőle az óvodás gyermekein kis, kis és nagycsoport a kisegítőmunkásaink és ki mit talált ismerőseinek rokonainak szívesen átadták, azokra is gondoltak. Az itt látható képek beszélnek önmagukról. A szaloncukorból mindenkinek jutott bőven, adtam a falusi hittanos gyerekeknek is, és a templomi kisistentiszteletre járó  kígyósi gyerekeknek is. Mindenki nevében szeretném megköszönni ezt a nagy áldozatot , amit a mi kis falunkért iskolánkért felnövő gyerekeinkért hoztak, hálásak vagyunk az önök önzetlen munkájukért cserébe mit sem várva .Isten áldja meg mindannyiuk életét. munkásságát, Isten  vezérelje az útjukat.

You may also like